18.10.2012 16:06
Поділитися

«Козирне життя». Микола Караченцов звернувся до нетрадиційної медицини

«Козирне життя». Микола Караченцов звернувся до нетрадиційної медицини

Сім років боротьби, десятки місяців молитов, і сліпа віра у диво! В останній зимовий день 2005-го кумир мільйонів Микола Караченцев потрапив в страшне ДТП.

Аварію за кілька днів до трагедії передбачила екстрасенс Ільміра Дербенцева. Але попередити актора так і не встигла. Лікарі констатували: якщо актор і виживе, то на все подальше життя залишиться інвалідом.

І лише дружина – актриса Людмила Поргіна – мов мантру повторювала: «Не дочекаєтесь».

– Коли Колі робили чергову операцію, я ходила в церкву, поруч якраз біля лікарні Скліфосовського, — розповідає дружина. — Ось там я стояла на колінах, поки йшла операція і молилася, молилася, молилася.

І хоч актору це коштує просто таки неймовірних зусиль, він кожним кроком намагається довести: його з рахунків списувати зарано!  Цього тижня актор з дружиною прибули до Києва – на фестиваль православного кіно «Покров». Поява зірки у національній Київській опері викликала справжній шквал аплодисментів!

Як віра допомагає одужати Миколі Караченцову? Чому найближчим часом актор збирається відвідати Китай — дізнайтесь вже цієї неділі о 11:30 в програмі «Козирне життя» на ICTV!

18.10.2012 16:06

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ