УКР
УКР
03.02.2014 13:50
Поділитися

З’явились фото хворої Жанни Фріске. «Козирне життя»

0

Її сфотографували біля нью-йоркської онкологічної клініки Memorial Sloan – Kettering, де вона проходить курс хіміотерапії. Жанну зовсім не впізнати. З фото видно, що пересуватися по місту вона може лише в інвалідному візку. Кожен рух через слабкість дається їй з великою напругою.

Жанна 1

Жанна 6

Співачку на лікуванні в Нью-Йорку супроводжує її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв та подруга Ольга Орлова, з якою Жанна співала ще в гурті «Блестящие».

Жанна 3

Жанна 4

Жанна 5

Жанна 7

Процедури щодня займають близько чотирьох годин. Разом із Дмитром Жанна мешкає в найманій квартирі і щодня приїжджає в клініку на амбулаторне лікування.

Лікарі прогнозують, що лікування може затягнутися на 12 місяців.

Як вже розповідало «Козирне життя», представники вітчизняного шоу-бізнесу також об’єдналися проти жахливої хвороби і зробили неабиякі перерахування на спеціальний рахунок Жанни.

— На місці Жанни може бути будь-яка людина. Це приклад громадського образу мислення, – коментував збір коштів ресторатор Микола Тищенко.

Завдяки благодійній акції Русфонда на лікування Жанни було зібрано загалом 16 мільйонів гривен. Частина з цих грошей, за волінням Жанни, буде спрямована в клініки для дітей з онкологією.

03.02.2014 13:50
0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору