УКР
УКР
14.01.2014 11:20
Поділитися

Костянтин Стогній: був телеведучим, став митцем? «Козирне життя»

0

Учасник битви «козирних татусів» та ведучий «Надзвичайних новин» на ICTV спочатку розгубився, та, як справжній чоловік, зібрався з силами. І в пошуках легкого шляху відправився на новорічний ярмарок, сподіваючись вирішити, на перший погляд, дрібну проблему хвилин за тридцять. Ляльку – купити, а усі чарівництва – потім виконувати за неї.

Проте там на Костянтина чекало розчарування – жодної ляльки, яка б хоч віддалено нагадувала Снігуроньку. А найпозитивніший вердикт майстрів щодо ідеї виконати роботу на замовлення – від двох тижнів. У розпорядженні ж зіркового батька – лише один день.

Тож, він вирішив ліпити Снігуроньку самостійно – із глини.

Найсерйозніший Дід Мороз ICTV Костянтин Стогній зліпив собі Снігуроньку

– От виростуть дітки, цікаво, чи будуть вони татусеві бажання так виконувати? – питався в самого себе Костянтин, мотаючись по місту в пошуках усього необхідного.

"Козирний татусь" Костянтин Стогній вже теж спробував себе в якості Діда Мороза

Чи вдалося найсерйознішому ведучому опанувати мистецтво скульптора? Чи зміг татусь, що по двісті днів на рік проводить у відрядженнях та на роботі, довести своїм донькам, що він може не тільки «гратися» із зброєю, а й робити добрі справи? Та як від бажання доньок постраждав ефір «Надзвичайних новин»? Про все це дізнайтеся з сюжету.

Дивіться «Козирне життя» щонеділі об 11:00 та обирайте найкращого «козирного татуся» тут.

14.01.2014 11:20
0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору