УКР
УКР
29.08.2013 17:38
Поділитися

Анна Большова вийшла заміж за брата! «Козирне життя»

0

Свого часу прима московського театру «Ленком» Анна Большова ледь не віддала свою єдину дитину до секти. Про те, що актриса потрапила під вплив релігійного гуртка, говорив тоді ледь не весь козирний світ.

Їй ніколи не бракувало роботи в кіно, не скаржилась вона й на незатребуваність у театрі. Та одного дня вона, не вагаючись, поставила всю кар’єру під удар.

Свого часу актриса вирішила круто змінити життя, і переїхати з Москви до забутого богом Новосибірська. Чутки про те, що вона стала жертвою релігійної секти, вперше з’явились після розлучення й нового одруження її батька. Начебто той побрався з духовною наставницею релігійної організації «Долина Сонця», відомою прихожанам як Асіміта. Втягнення в сумнівну компанію падчерки стало для мачухи лише питанням часу. 

До теми: «Козирне життя». Народжені в гріху: позашлюбні діти зіркових батьків

Анонімний очевидець стверджує: мало того, що зірка віддавала сектантам усі свої гроші, так під впливом мачухи ще й пішла під вінець зі своїм зведеним братом. А коли брати по релігії вирішили обжитися у Новосибірську, без роздумів погодилась переїхати.

Згодом сама Большова визнала: інформація про її переїзд була таки небезпідставною. Зірка і справді живе між двома містами. Однак запевняє, що для цього в неї був зовсім інший, аніж озвучений в деяких ЗМІ мотив:

– По-перше, я категорично не хотіла народжувати в Москві. Я вважаю, що Москва важке місто для дитини, для її розвитку. Загалом психологічно дуже важко в такому шаленому ритмі, як тут.

Як Большова вийшла заміж за власного брата, і чому розлучилася – еклюзивно в рубриці «Козирний гість»!

 Скандали та інтриги зіркового світу щонеділі об 11:00 в програмі «Козирне життя» на ICTV!

29.08.2013 17:38
0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору