УКР
УКР

Зірки надають перевагу дачам зі зрубу

0 - 0

Цього літа і восени програма «Козирне життя на дачі» побувала в гостях у багатьох знаменитостей. Всі дачі виявилися дуже колоритними і відображають не тільки захоплення їхніх зіркових господарів, але і їхній характер. Юлія Чичеріна побудувала космічний будинок з трикутними вікнами і скляними статями, Володимир Данилець облаштував під Києвом маєток у морському стилі, а Володимир Горянський зробив зі своєї дачі ферму-бринзарню. Але найпопулярнішими серед знаменитостей виявилия дерев’яні дачі з колод. В таких затишних помешканнях, що пахнуть хвоєю, воліють проводити літо Олексій Кортнєв, Михайло Жигалов, Віталій і Світлана Білоножки, Лілія Подкопаєва, Олена Вінницька.

Козирні дачі з бруса

Зірки стверджують, що в таких будинках легко дихається і добре спиться. Як оформити будинок-зруб, щоб він не виглядав дерев’яною хатою, а був стильним і сучасним «Козирне життя» розпитало відомого дизайнера інтер’єрів Катерину Бродську.

– Якщо у вас є нереалізовані мрії, бажання чи ідеї, пов’язані з інтер’єром та екстер’єром, немає кращого об’єкта, ніж заміська дача з бруса, – стверджує Катерина. – Дерев’яний будинок за своєю суттю вже має яскраво виражений характер. Він повертає нас до витоків, традицій, нагадуючи про цінність всього простого і натурального. Ще більше підкреслити ці якості можна контрастним декором. Дещо застарілі поняття – оформляти такого роду будинку декором в стилі «хатинки лісничого» з опудалами тварин на стінах і оленячими рогами. Набагато цікавіше використовувати предмети, здавалося б, занадто витончені для подібного роду житла. Це можуть бути кришталеві люстри, оксамитові тканини, посуд з перламутром, сучасні меблі в стилі хай-тек, з використанням прозорого пластика, металу і скла. Використовувати їх потрібно акуратно, але, повірте, завдяки таким не примітивним сполученням будинок буде виглядати набагато вишуканішим, ніж в стандартному виконанні, яке вже давно наридло.

Козирні дачі з бруса

Дизайнер відзначає, що будинок Олексія Кортнєва дуже зручний і практичний через просторий перший поверх.

– Якщо ділянка дозволяє, краще запроектувати одноповерховий будинок, – продовжує Катерина Бродська. – Набагато комфортніше пересуватися в одній площині, ніж ходити сходами десятки разів на день. А сім’ям з маленькими дітьми, які часто бігають наввипередки і отримують травми, таке одноповерхова планування точно сподобається. Важливо запланувати зону вітальної кімнати з дуже високою стелею в два поверхи, що робить її наповненою світлом і простором, а крім того – урочисту, як це личить вітальні. Власникам дерев’яних будинків варто пам’ятати про те, що стіни з бруса і нетрадиційна форма стелі відкривають величезні можливості для створення красивого освітлення. Уже давно не варто обмежуватися самотньою люстрою по центру кімнати. Зонується простір, використовуючи кілька джерел освітлення, підбираючи їх з різних колекцій, навіть різних кольорів і форм. Купуйте джерела світла, які направляють промінь світла не точково, а розсіюють частину світла навколо себе або візерунчастим абажуром малюють на стінах орнаменти.

Козирні дачі з бруса

Ще одна чудова ідея для дачного будинку – високий поріг, а весь перший поверх можна виділити під господарські приміщення.

– Ваш будинок буде розташовуватися ніби на другому поверсі, а перший вийде напівпідвальним. Там можна розташовувати комунікаційні кімнати, пральню, комору, кімнату для зберігання садового інвентарю та навіть гараж. А парадний вхід зробити окремим, який веде гостей відразу на другий поверх – красивий, лаконічний, де немає нічого зайвого, – радить дизайнер.

Козирні дачі з бруса

Самі стіни можна перефарбувати, позбувшись, таким чином, дуже насиченого кольору деревини.

– Останнім часом простежується практика фарбувати зруб однотонної фарбою – скажімо, білого або сіруватого кольору. Найчастіше так чинять з не надто дорогими породами, і виглядає подібний прийом дуже незвично, стильно і сучасно, – резюмує Катерина Бродська.

30.09.2014 15:21
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору